Szukaj...
Mapa Strony
Facebook

WYDARZENIA

Integracyjne spotkanie wielkanocne

Z myślą o osobach wykluczonych już po raz kolejny Fundacja przygotowała spotkanie przy wielkanocnym stole

Z myślą o osobach wykluczonych już po raz kolejny Fundacja przygotowała spotkanie przy wielkanocnym stole. Zaprosiliśmy na nie zarówno podopiecznych korzystających z łazienki i noclegowni, jak i wszystkich tych, którzy będąc w trudnej sytuacji życiowej, nie mają możliwości przeżycia tych Świąt rodzinnie.
W poniedziałek 10 kwietnia w tarnowskiej restauracji Pasaż spotkaliśmy się na wielkanocnym śniadaniu, które rozpoczęła wspólna modlitwa. Na uczestników czekały tradycyjne potrawy: żurek z jajkiem i kiełbasą, jajka z chrzanem,, babki, makowce. Nie zabrakło wzajemnych życzeń i życzliwych rozmów - w spotkaniu wziął udział terapeuta od uzależnień - które mogą pomóc w znalezieniu w sobie siły i chęci do poprawy swojego życia i pracy nad sobą.

Spotkania wielkanocne (podobnie jak wigilijne) stanowią od kilkunastu lat stały element wsparcia, jakim Fundacja obejmuje osoby bezdomne, ubogie, samotne. Należy podkreślić, ze takie spotkania to nie tylko poczęstunek, ale także otwarcie się na drugiego człowieka, namiastka rodzinnej atmosfery, okazja do życzliwej rozmowy.
Wszyscy wiemy, że wokół nas nie brak ludzi potrzebujących. Dlatego Fundacja Kromka Chleba wychodzi naprzeciw osobom w trudnych sytuacjach życiowych, aby w tym szczególnym czasie spotkać się i aby nastrój i dobra energia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zapoczątkowane przy wspólnym stole, towarzyszyły im w kolejnych dniach.

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pod nazwą "Integracyjne spotkanie dla osób wykluczonych - Wielkanoc 2017" realizowane przez Fundację Kromka Chleba, jest dofinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego.

Trzech Tenorów i Ona

Zapraszamy na Noworoczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 4 stycznia 2019 roku w Lusławicach

Irena Santor dla Via Spei

Pierwsza Dama Polskiej Piosenki wystąpi 19 listopada w Tarnowie

FUNDACJA

DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI

JAK MOŻESZ POMÓC?

PRZEKAŻ 1% PODATKU

GALERIA