Prace
strona 2.5 / 6
Maciej Buszewicz
plakat teatralny | 100 x 70 | 2019
Numer katalogowy: 051
Cena wywoławcza: 100 zł
Joanna Zemanek
jedwab drukowany, przypalany | 30 x 21 | ?
Numer katalogowy: 026
sprzedane
Maciej Buszewicz
Numer katalogowy: 052
Cena wywoławcza: 100 zł
Stanisław Tabisz
rysunek atramentem na papierze
23 x 18 | 2017
Numer katalogowy: 030
sprzedane
Edyta Sobieraj
litografia barwna 67/100 | 55,2 x 66 | 2016
Numer katalogowy: 001
sprzedane
Piotr Korzeniowski
rysunek piórem na papierze | 29,8 x 21,1 | 2003
Numer katalogowy: 008
sprzedane
Jan Pamuła
druk: A.P. II/X | 80 x 80 | 2019
Numer katalogowy: 011
sprzedane
Grzegorz Bienias
miedzioryt | 36 x 47,5 | ?
Numer katalogowy: 031
sprzedane
Jarosław Kawiorski
tusz, farby wodne na papierze | 50 x 70 | 2010
Numer katalogowy: 025
sprzedane
Dorota Ćwieluch-Brincken
olej na płótnie | 50 x 100 cm | 2006
Numer katalogowy: 002
sprzedane
Katarzyna Makieła-Organisty
olej na papierze | 22,9 x 24,5 | 2018
Numer katalogowy: 003
sprzedane
Mariusz Woszczyński
olej, płótno | 46 x 55 | 2015
Numer katalogowy: 046
sprzedane
strona 2.5 / 6