To było piękne spotkanie. W Hospicjum Via Spei w niedzielne popołudnie 16.11.2025 zebrali się mieszkańcy hospicjum, bliscy podopiecznych hospicjum, którzy odeszli w ciągu ostatniego roku, przyjaciele Fundacji Kromka Chleba i pracujące tu osoby.
Była wspólna modlitwa, w czasie której wspomnieliśmy tych, którzy w ciągu ostatnich miesięcy byli pod opieką hospicjum i piękne rozmowy – o pamięci, trudnych chwilach i radzeniu sobie ze smutkiem i żałobą po utracie najbliższych. Psycholog Monika Kaczkowska służyła pomocą, Conrado Moreno, ambasador Fundacji Kromka Chleba, prowadził spotkanie i rozmawiał z jego uczestnikami.
Czuło się ciepło, bliskość i życzliwość. Goście Hospicyjnych Zaduszek „Pomiędzy pamięcią a nadzieją” zabrali do domów tulipany Hospicjum Via Spei – symbole otuchy i odrodzenia i poczucie, że nie są sami.
Dziękujemy za wspólne spotkanie, dziękujemy tym, którzy sprawili, że było tak piękne: Gabrieli Marchwickiej i Robertowi Sipiorze za oprawę muzyczną mszy świętej i osobom, które przygotowały pyszne ciasta.























