Prace

Świątynia Kamienia

Andrzej Bednarczyk

autorska książka artystyczna (tekst, fotografie, typografia, oprawa), egzemplarz sygnowany i numerowany: 004, 1995

Numer katalogowy: 009
sprzedane

To liberatura zawierająca w sobie fotografie, obiekty, poezje. Dzieło sztuki  książka filozoficzna; pełna metafor, ciszy i milczenia, a w gruncie rzeczy zamyślenia; nad tym co stałe, odwieczne i wieczne, a co ulotne i nierzeczywiste.

 kromkachleba.pl

Zobacz biografię artysty →

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności