Prace

strona 1 / 5

Wilhelm Sasnal

linoryt na papierze bezkwasowym | 55 x 38 cm | edycja 6/10 + 4 egzemplarze autorskie | 2018

Grzegorz Sztwiertnia

rysunek na papierze (kalka ołówkowa) | 42 x 30 | 2017

Stanisław Tabisz

rysunek atramentem na papierze
23 x 18 | 2017

Piotr Korzeniowski

rysunek piórem na papierze | 29,8 x 21,1 | 2003

Jan Pamuła

druk: A.P. II/X | 80 x 80 | 2019

Jan Pamuła

Edyta Sobieraj

litografia barwna 67/100 | 55,2 x 66 | 2016

Grzegorz Bienias

miedzioryt | 36 x 47,5 | ?

Jarosław Kawiorski

tusz, farby wodne na papierze | 50 x 70 | 2010

Jacek Waltoś

akwaforta
odb. 26/30 | 1985

Jacek Waltoś

akwaforta, akwatinta
odb. B 8/20 | 1967

Wacław Gawlik

rysunek na papierze | 70 x 100 | 2018

Andrzej Bednarczyk

autorska książka artystyczna (tekst, fotografie, typografia, oprawa), egzemplarz sygnowany i numerowany: 004, 1995

Adam Brincken

element environment  „Miejsce cz. III, Mroczne”
obiekto-obraz, olej na płótnie | 180 x 113 x 10 | 1986-87

Adam Hoffmann

rysunek kredką na papierze | 70 x 50 | 8.06.1969

strona 1 / 5

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności