Prace
strona 2.25 / 6
Piotr Kunce
plakat do wystawy plakatów Piotra Kunce w Lwowskiej Galerii Narodowej | 100 x 70 | 2014
Numer katalogowy: 055
Cena wywoławcza: 250 zł
Grzegorz Bienias
akwaforta, akwatinta | 49 x 65,5 | 2008 | egzemplarz autorski
Numer katalogowy: 032
sprzedane
Iwona Ornatowska-Semkowicz
akwaforta, akwatinta | 65 x 49,5 | 2020
Numer katalogowy: 045
sprzedane
Maciej Buszewicz
plakat teatralny | 100 x 70 | 2019
Numer katalogowy: 051
Cena wywoławcza: 100 zł
Joanna Zemanek
jedwab drukowany, przypalany | 30 x 21 | ?
Numer katalogowy: 026
sprzedane
Maciej Buszewicz
Numer katalogowy: 052
Cena wywoławcza: 100 zł
Stanisław Tabisz
rysunek atramentem na papierze
23 x 18 | 2017
Numer katalogowy: 030
sprzedane
Edyta Sobieraj
litografia barwna 67/100 | 55,2 x 66 | 2016
Numer katalogowy: 001
sprzedane
Piotr Korzeniowski
rysunek piórem na papierze | 29,8 x 21,1 | 2003
Numer katalogowy: 008
sprzedane
Jan Pamuła
druk: A.P. II/X | 80 x 80 | 2019
Numer katalogowy: 011
sprzedane
Grzegorz Bienias
miedzioryt | 36 x 47,5 | ?
Numer katalogowy: 031
sprzedane
Jarosław Kawiorski
tusz, farby wodne na papierze | 50 x 70 | 2010
Numer katalogowy: 025
sprzedane
strona 2.25 / 6