Prace

strona 2 / 5

Adam Hoffmann

olej na sklejce | 65 x 45 | lata 70-te

Stanisław Cukier

brąz | wys. 15,5 | 2018-2019

Stanisław Cukier

brąz | wys. 16 | 2012

Stanisław Cukier

plakieta, brąz
24 x 8 | 1999

Stanisław Cukier

plakieta, brąz
14,5 x 9 | 2014

Andrzej Bednarczyk

papier złocony na desce
144 x 35 | 1999

Adam Brincken

suchy pastel | 48 x 66 | 1976

Adam Brincken

suchy pastel | 48 x 66 | 1976

Adam Brincken

collage | 50 x 70 | 2015

Dorota Ćwieluch-Brincken

olej na płótnie | 50 x 100 cm | 2006

Bogdan Klechowski

akryl na płótnie | 70 × 90 cm | 2007

Mirek Sikorski

tempera jajowa, olej na płótnie
55 x 55 | 2003-2009

Małgorzata Karp-Soja

olej na płótnie | 50 x 75 | 2020

Paweł Stelmach

1/30, fotografia w technice collodion
35 x 28,5 | ?

Paweł Stelmach

fotografia
30 x 40

strona 2 / 5

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności