Prace
strona 3.25 / 6
Dorota Ćwieluch-Brincken
olej na płótnie | 50 x 100 cm | 2006
Numer katalogowy: 002
sprzedane
Katarzyna Makieła-Organisty
olej na papierze | 22,9 x 24,5 | 2018
Numer katalogowy: 003
sprzedane
Mariusz Woszczyński
olej, płótno | 46 x 55 | 2015
Numer katalogowy: 046
sprzedane
Jacek Waltoś
akwaforta
odb. 26/30 | 1985
Numer katalogowy: 007
sprzedane
Jacek Waltoś
akwaforta, akwatinta
odb. B 8/20 | 1967
Numer katalogowy: 006
sprzedane
Wacław Gawlik
rysunek na papierze | 70 x 100 | 2018
Numer katalogowy: 013
sprzedane
Andrzej Bednarczyk
autorska książka artystyczna (tekst, fotografie, typografia, oprawa), egzemplarz sygnowany i numerowany: 004, 1995
Numer katalogowy: 009
sprzedane
Adam Hoffmann
olej na sklejce | 65 x 45 | lata 70-te
wystawiony na wystawie pośmiertnej w Muzeum Narodowym w Krakowie w 2003 roku
Numer katalogowy: 004
sprzedane
Stanisław Cukier
brąz | wys. 15,5 | 2018-2019
Numer katalogowy: 034
sprzedane
Stanisław Cukier
brąz | wys. 16 | 2012
Numer katalogowy: 033
sprzedane
Stanisław Cukier
plakieta, brąz
24 x 8 | 1999
Numer katalogowy: 035
Cena wywoławcza: 1000 zł
sprzedane
Stanisław Cukier
plakieta, brąz
14,5 x 9 | 2014
Numer katalogowy: 036
sprzedane
strona 3.25 / 6