Prace
strona 4.25 / 6
Jerzy Juczkowicz
głowa ceramiczna 2017 r.
wypalona w technice raku redukowana w trocinach
wym. 14 x 16 x 21
Numer katalogowy: 050
sprzedane
Andrzej Bednarczyk
papier złocony na desce
144 x 35 | 1999
Numer katalogowy: 010
sprzedane
Adam Brincken
suchy pastel | 48 x 66 | 1976
Numer katalogowy: 014
sprzedane
Adam Brincken
suchy pastel | 48 x 66 | 1976
Numer katalogowy: 015
sprzedane
Adam Brincken
collage | 50 x 70 | 2015
Numer katalogowy: 016
sprzedane
Mirek Sikorski
tempera jajowa, olej na płótnie
55 x 55 | 2003-2009
Numer katalogowy: 022
sprzedane
Paweł Stelmach
fotografia
30 x 40
Numer katalogowy: 042
sprzedane
Paweł Stelmach
fotografia
30 x 40
Numer katalogowy: 043
sprzedane
Jan Kućmierz
fotografia barwna | 50 x 30 | 2014
Numer katalogowy: 062
sprzedane
Jan Kućmierz
fotografia barwna | 50 x 30 | 2016
Numer katalogowy: 064
sprzedane
Jan Kućmierz
Numer katalogowy: 065
sprzedane
Jan Kućmierz
Numer katalogowy: 063
sprzedane
strona 4.25 / 6